Celem tej strony jest przybliżenie Czytelnikom duchowości oraz mistyki zgodnie z Nauczaniem Kościoła Katolickiego. Publikowanie aktualnych orędzi nie pozostaje w sprzeczności z prawem kościelnym ani nie jest podstawowym celem tej strony.Adam-Człowiek nie jest administratorem bloga.

Modlitwa

W Imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca +, Syna + i Ducha + Świętego, uchodźcie duchy złe z tego miejsca, abyście nie widziały, nie słyszały, nie ujawniały, nie niszczyły, nie prześladowały, nie wprowadzały zamieszania do naszej pracy i planów. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam, idźcie precz i nie wracajcie tu więcej. Amen. Mocą Twoją Panie Boże, uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów.(Za zgoda Kurii Diec. Warszawsko-Praskiej z dnia 8.11.1993 r. nr 184/K/93)

Wiemy dobrze, że Duch tchnie kędy chce (J 3,8). Wiemy też, że Kościół wymaga od wiernych zachowania ustawicznych praw i jeśli często okazuje się ostrożnym i nieufnym względem możliwych złudzeń duchowych u tych, którzy przejawiają niezwykłe fenomeny, to jednak jest i chce być pełen uznania dla doznań nadprzyrodzonych, udzielanych niektórym duszom lub też względem faktów cudownych, które niekiedy Bóg raczy włączać niezwykle do biegu naturalnego zajść życiowych”. papież Paweł VI Audiencja Generalna 29.11.1972

W związku z coraz liczniejszymi pytaniami wyjaśniamy, że nie odpowiadamy za treść, styl i charakter komentarzy i wpisów Administratorów strony wobroniewiaryitradycji. Opiekunem duchowym w/w strony jest ks. dr Adam Skwarczyński i do Niego proszę kierować wszelkie uwagi i zapytania w sprawach Państwa bulwersujących. Nie reagujemy również na insynuacje i pomówienia ze strony Administratorów oraz osób komentujących. Adm

Koronka Przemiany


MATKA BOŻA:
Moje kochane dzieci, dzisiaj przynoszę wam – Dziełu Miłości oraz ludziom dobrej woli – szczególny podarunek, który pragnie ofiarować wam Ojciec Niebieski przez Moje Niepokalane Serce. Polecam wam Koronkę Przemiany, abyście wraz ze Mną prosili Ducha Świętego o przemianę dla ludzkości.
Na krzyżyku odmówcie 

Wyznanie wiary.

Następnie na cześć Trójcy Przenajświętszej:

Ojcze Nasz i 3 razy Chwała Ojcu.

Potem wzywajcie Ducha Świętego:


Przyjdź Duchu Święty, napełnij serca swych wiernych 
i ogień miłości w nich zapal.

Na dużym paciorku:

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję ci przez Niepokalane Serce Maryi – Twojej
Córki i Oblubienicy Ducha Świętego – owoc jej żywota 

dla uwielbienia Twojej Chwały i Twojego imienia. 

Dziesięć razy na małych paciorkach:

Maryjo, prawdziwe tabernakulum i Arko nowego przymierza, 
uproś całemu światu działanie łaski Ducha Świętego.

Na zakończenie:


O, Boże ześlij Twojego Ducha na ziemię a wszystko stanie się nowe.